30 Temmuz 2009

0

Tadilat

Blog'a yazmayalı epeydir olmuş. Bu arayı kapatmak lazım.

İlk olarak yaklaşık 4 aydır evimiz tadilatta. Biricik bilgisayar ve eğlence odamız yerle bir oldu, çeşitli yerlerinden borular geçti ve üzerleri sıvandı. Yerler parkelendi, duvarlar satenlendi, balkonumuz da kombilendi.

Sonuç olarak bilgisayarı yatak odama yaşımak zorunda kaldım ve tabii taşırken de bir şehit verdik; ekran kartı. Faik'ten idareten bir ekran kartı bağladım alete, önümüzdeki ay de bilgisayarı tamamen yenilemeyi düşünüyorum.

Sponsorum belli, MC alacak bana; Vatan Bilgisyar'dan World Card ile alacağım. Çok ilginç bir sistemleri var, peşin paraya daha pahalıya veriyorlar; World Card'a 5 taksit yapıp bir de üstüne indirim yapıyorlar. Ne güzel. İnşallah dolar da biraz düşer de, KDV indirimi bitmeden yenilerim şu külüsütürü.

Tabi evde yatacak yer olmadığından artık yazlıktayız. Bu kadar senedir, annemler beni yazlığa götürmek için binbir dil döker; ben sıcakta kışlıkta otururdum. Fakat bu sene kendim kalkıp geliyorum, ev hem kalıncak gibi değil, hem de artık çok sıcak oluyor. Yazlık komşularımız da beni gördüklerine şaşırmış durumdalar, hele bahçeyle uğraşmam büyük şok oldu onlar için. Bu konu ile ilgili detaylar daha sonra...

0 yorum: