19 Ocak 2007

0

Kolilerim Tamam

Ohh.. Bugün gümrükten beklediğim son kolimi de aldım. Gerçi daha Yusuf abinin elektronik eşyasını karşılayacağız ama benim alacaklarım bu aylık bitti.

Sabah mı gitsem, öğleden sonra mı diye düşünürken, biraz geç kalkınca; öğleden sonraya bıraktım gümrük işini. 10 gün hesabına göre Çarşamba filan gelmiş olması lazımdı pakedin, fakat posta hiç belli olmadığından pekbir umudum da yoktu. Zaten eve kağıtta gelmemişti "Koliniz sizi bekliyor." diye.

Gümrüğe gittim, numaramı aldım fakat evrakları bulunamadı. Kolimi buldurdum, gördüm ama kağıtları yoktu ortada. Sonradan anlaşıldı ki, kağıtlar imzalanıyormuş. Yarım saat bekledik, birileri imza atsın kağıtlara diye, ama neyse kolimi aldım; damga pulu ve gümrük ücreti olarak 1 YTL 75 Kuruş ödedim. Satın aldığım yer bu kitaplara yol ücreti olarak 35$ vermiş, ben onlara 10$ verdim. Yakında uyanıp daha fazla isteyecekler gibime geliyor, o zamana kadar alabileceğimi almalıyım, böyle bir site yok dünya üzerinde çünkü. :)


Ayrıca bu hafta IBM'den mektup da geldi. Gelecek ay bir süprizleri varmış benim için. Bekleyip, görelim... (Lüzumu görülen yerleri sildim. :)

0 yorum: