12 Ekim 2006

0

Oyun

IDéEFIXE Oyun Kitap
Bu kitaba geçen sene NLP ve ilüzyon forumlarını turlarken rastlamıştım. Baktım Türkiye'de yok, orjinalinin okudum.

Neil Strauss (Yada Style diyelim :) bir yazar olarak kadın avcılarının arasına girip, onlardan biri olmasını anlatıyor bu kitapta. Fakat durum sanıldığından kötü. Kitap tanıtımını okudğunuzda, "İstediği kadını elde edebilen ve lüks villalar, otomobiller alabilen bu avcılar başak ne ister ki?" diye düşünebilirsiniz. Ama kazın ayağı öyle değil. Kadınların piskolojisini "çözmüş" olsalarda, kendilerininkini düzeltemedikleri için bunalımdan kurtulamıyorlar. Ve özellikle burnu havalarda, kendini ulaşılmaz sanan kadınların aslında ne kadar kolay yem olduklarını görebilirsiniz bu kitapta.
Bunların başındaki çıban Mystery amcanın da çıkıp numaralar yapması sinirimi bozsa da, forumuna girmişliğim olduğundan birşey demiyorum kendisine. Ama Amerika'da iş nasıl çığrından çıkmış, görmeniz gerekiyor. Peki bu kitap sadece Amerika için mi geçerli?? Hiç de değil, çünkü Bodrum'da bunları uygulayan birçok kişinin olduğunu biliyorum.

Peki bunları neden yazıyorum? Herkes okusun da, kimse böyle tuzaklara düşmesin diye. Holywood çoktan film çalışmalarına başladı, Neil amca paraya para demiyor; kadınları etkileme sanatını binlerce dolara satıyor. Filmden önce kitabını okuyun, şaşıracaksınız...

IDéEFIXE Oyun Kitap

0 yorum: