1 Haziran 2006

2

Prison Break (Yine?)

Evet yine ve yeniden Prison Break. Neden peki? Çünkü geçen hafta ne olacak diye beni süründürdü. Bir hafta boyunca bu günkü bölümü beklettirdi, üstüne üstlük başka kanaldaki haber programları yerine kendini izlettirdi. Pazar günkü tekrarı bile bekleyemedik, evde kardeşle oylama yaptık ve gecenin izlencesi Prison Break oldu. Normal..

Normal olmayan ise, başka bir dizi olsa çoktan tüm bölümlerini internetten bulup arka arkaya izlemiştik. Ama bu diziyi gerçekten sevdiğimden bunu yapmayacağım, kardeşim yolacak beni, dayanacağız artık. :)
Buyrun, forumlarda kullanabileceğiniz Prison Break imzası, istediğiniz gibi kullanın, bilmeyenleri uyarın:

2 yorum:

clémentine dedi ki...

siz insan değilmişsiniz ben bunu anladım. yahu o dizinin bölümleri izlenir mi zamanı gelmeden???
bazı arkadaşlarım gülse de bana ben de bıkmadan usanmadan izliyorum. hatta perşembe gecesi o saatte evde değilsem, bekleyip gece 01.50'deki tekrarını izliyorum.

ama bu hafta hiç de memnun kalmadım. cnbc-e'nin uygun gördüğü sezon arasına kadar bekleyecem. belki toparlar. sanırım babası üzerinden devam edecekler. ve bir sezon daha bu adamlar oralardan nasıl çıkacak, fish'in aklına ne gelecek, ne yapacak diye bekleyeceğimi sanmıyorum. artık mücadeleye dışarıda devam etmeliler. :)

hımm. ben başka yerlerde böyle kararlı konuşsaydım, bambaşka yerlerde olurdum.

GaMeR dedi ki...

AA cleémentine hanım yaşıyormuş! :)
Biz de insanız efendim, o yazı biraz baştan savma olmuş, kardeşim "yanlış anlaşılıyor düzelt" dediğinde düzeltseydim böyle olmayacaktı ve belki de bir yorum atmayacaktınız. :)

Tabii ki izlemedik, biz de bekliyoruz. Hatta keşke Amerika'da filan olsaydık da internette filan hiçbir bilgi olmasaydı herkesle beraber ilk öğranseydik diye çok içerlendik.

Bu bölümü biz de hiç beğenmedik, pekçok olay zorlama gözüktü. Fish'in geçirdiği kaza bile şu eli uzun elemanla yapılacak bir kavgayla daha güzel olabilirdi mesela. Kaç bölüm kalmış diye baktım 7 bölüm daha var(15. izledik biz), yeni yayınlanacak olan bölüm bizim son izlediğimizden de düşük not almış, fakat ondan sonra yaoluna giriyor sanırım dizi yine; göreceğiz.

Öyle deme ben senin kararlı konuşmalarını çok gördüm, heralde konuşmada kalmamıştır onlar. ;)