12 Şubat 2006

5

Zippom Geldi


Geldiği gün yazacaktım ama dijital makine problemi nedeniyle bugüne kaldı :)
Neyse uzun lafın kısası Perşembe günü Amerikadan postam geldi. Yaklaşık bir haftada geldi ki son Weblebi siparişimizin 2 haftada, ideefixe sipraşimizin de bir haftada geldiğini düşünürsek gayet güzel. Zippo ücreti, gümrük, posta, kapıya teslimat filan hepsi dahil $15.22 tuttu. Gönderdikleri dekontta "tell a friend" demişler o yüzden yazıyorum, alacak olursanız kullanın yani. :) Bu arada sitenin adı PipeShop, güya Türkiye'den ithal mallar da satıyorlar (bilmiyorum gerçekten ithal mi ediyorlar, uyduruyorlar mı :), ayrıca indirim yapıyorlar. Almak isterseniz hiç Türkiye'ye bulaşmayın, ucuza dışarıdan alın. Her eve lazım, evladiyelik bir eşya sonuçta.. ;)

5 yorum:

yvainethefallen dedi ki...

katılmıyorum arkadaşım.

GaMeR dedi ki...

Evladiyelik olduğuna mı?? Şaka dedim zaten, evde kullanım alanı elektrik gittiğinde ocak yakmaktan öte geçemez. (Tabi şu uzun çubuk nanelerden yoksa)
Ben kullanmaya başladım benim çakmağımı; ama daha yakıt koydurmadım içine, bir süre böyle kullanacağım.. Evet, deliyim ben :)

GaMeR dedi ki...

Ayrıca fotoğrafa koymamışım ama Zippo orjinal şık bir kutuda ve garanti belgesi, kullanım klavuzu ve reklam kağıtlarıyla filan geldi; böyle durduğuna bakmayın :)

Adsız dedi ki...

15.22 ye zipponun fiyatı dahil değil heralde. dahil mi yoksa? öyleyse zipposuz insan kalmasın.

GaMeR dedi ki...

Tabii ki de Zippo'nun fiyatı dahil 15.22'ye. Biraz belirsiz olmuş orası, hemen düzelteyim. :)