29 Ocak 2006

3

Tilki Misali

Yine döndüm Edirne'den...
Kalmayı beceremiyorum bir şehirde artık. Yine maket yaptık, yine sabahladık (yalan aslında -3 saat uyumuşum ki bundan fazlasını bile uyuyan ama ben herkesden çok sabahladım diyenlerden de vardı evde :) yine uhu kokusundan baş ağrısı çektik. Ama bu sefer değişik birşey vardı ilk defa maket yaparken çiğ köfte yedim, teşekkür ederim; yapanın ellerine sağlık. (isim vermiyoruz)
Ayrıca bizim arkadaşların evlerinde sınav zamanı besledikleri başka biriyle de tanıştık bu gezide. Aşıları tam, benim gibi okulu sevenlerden; ama benim kadar kimse başarılı olamaz okul konusunda..
Ayrıca İstanbul'da kar gördüm gözüm gönlüm açıldı, Edirne resmen buz gibi. -12lerde dolaşıyor sıcaklık (!) ve sokaktaki tüm su birikintileri buz tutmuş durumda. İstanbul çok sıcakmış, kıymetini bilelim lütfen..

3 yorum:

yvainethefallen dedi ki...

kardan nefret ediyorum. çiğ köfte için ölürüm.

GaMeR dedi ki...

:)
Ben de ölüyordum resmen, çok yemişim. Midemi üşüttüğümü filan sandım oysaki fazla kaçırmışım yemekleri :)

Neden sevmiyorsun ki karı?? Genelde yağmuru, kara tercih edebilsem de kesinlikle çok sıcak-güneşli havalardan iyidir. İronik olacak ama üşümeyi de sevmem... :D

yvainethefallen dedi ki...

karı severim. kimsenin bana ulaşamayacağı, kimseye ulaşmamın gerekmediği, huzurlu bir yerde sevdiğimle berabersem. ama o kadar. 8)