20 Aralık 2005

5

Haftasonu Geçti

Uff ya. Harbiden yoruldum bugün. Alışverişe çıktım, yarın yine yolculuk var. Malum Edirne yakamı bırakmıyor. Haftasonu oldukça yoğun geçti, blog bile yazamadım. Temizlik yaptım evde, bilgisayar dolmuş oturdum F.E.A.R. bitirdim. 40 Year Old Virgin'i izledim bir ara. Bir de dışarıdaydım zaten.
Esas dün acayip birşey oldu, Google başvurumu kabul etti artık gördüğünüz gibi siteme destek olmaya başladı. Eğer biraz yardım ederse yurtdışından önümüzdeki aylarda (ya da senelerde :) ) bir paket alabilirim; harika olacak.. Aşağıdaki arama kutusu güzel olacaktı ama hala site içi aramayı çalıştıramadım, bakalım uğraşacağım.
F.E.A.R.'ın kısa bir tanıtımı gelecek, filmi yazmayacağım. Bu arada dün de CNBC-e' de Intacto vardı. Çok güzel senaryo ve karakterler, güzel de çekilmiş. Çok süper bir film diyemem belki ama göz kırpmadan izledim desem yalan olmaz. Edirne'ye gideceğime göre birkaç günlüğüne burayı mobil blogçuklar basacak demektir.. Hayırlısı olsun :)

5 yorum:

clémentine dedi ki...

biz de dergiye reklam mı alsak napsak? dergiden bahsediyorum. hım hım hım.. hiç değilse sitenin parasını çıkarırız. hayırlı olsun. edirne sevdanız nedir anlasam gamer bey? okul mu var ne iş?

yvainethefallen dedi ki...

okuyo o okuyo

GaMeR dedi ki...

Bence de başvurun siz de dergi için. Sayfaya koydum solda hemen aşağıda, oradan başvurabilirsiniz adsense için. Gidip normal sayfadan başvurmaktan bir farkı yok, hem de bana da ufak bir yardım olur.. :)

Bella'nın da dediği gibi, öğrencilikten emekli olacağım yakında; tek bir ders için arada gidiyorum böyle Edirne'ye işte. Uzadıkça uzuyor, ben gittikçe daha da sıkılıyorum..

Adsız dedi ki...

Bakalım neler yazacaksın F.E.A.R. hakkında, bir hafta geçti neredeyse hala tık yok. Bir de eskisi gibi araya M.A.M.E. falan da sıkıştırsan ya...

GaMeR dedi ki...

Yazıcam Fear'ı meraklanma. Fakat ekran görüntüsü alamadım oyundan ona sinir oldum. HyperSnapla sonlara doğru aldım birkaç tane o kadar. Harddiskte yer kalmadı diye sildim zaten. Mame koyarım da, mamelere yer lazım yahu hdd'de :)