23 Aralık 2005

7

Buzz Gibi (M)

Evet, buz gibi burası. Ama sadece hava değil, biri daha buz gibiydi bugün. Tek farkı artık umrumda bile olmaması. Bugün kötü bir gündü proje için, A. ile S. (kendi istekleri kodlanmak- sanki bilmiyoruz kim :) o kadar çizmelerine rağmen projeye giremediler. Komik bir gündü, arkadaşlardan biri gidip başkasından aldığı vaziyet paftasını jüriye astı. Bilmeyerek oldu çünkü o çıktıları biz almıştık onun yerine çarşıdan. Ayrıca aldığı kişinin de ondan sonra proje asacak olması, ufak başlı bir krize neden oldu. Gerçi anlaşılmadı ama güldük, eğlendik işte.
Gerçek arkadaşlarımı tanıma fırsatı verdi bana bu gezi. Ben kendimi değmeyecek insanlarla üzerken, bana yardım etmeye çalışan arkadaşlarımı gördüm. Önceki jüride ben ne yapacağım diye düşünürken, onun için üzüldüğüm insan yüzüme bakmazken, bu arkadaşlarım bana kendi eskislerini vermeyi teklif ettiler. İnsanları tanımak zaman alıyor işte. Ama ben çabuk öğreniyorum işte.
Burası buz gibi ama ben iyi insanlar arasındayım, hiç şikayetim yok. Onlara çizimlerinde pek yardımcı olamadım, havalimanı bile görmek istemiyorum çünkü. Sabaha karşı uykuya yenik düşmüşüm, tüm uyutmama çabalarına rağmen. (Yüksek volümlü müzik ve uyku sırasında üstümü örtme bahanesiyle dürtülmek mesela :) ) Burası soğuk demiş miydim? Hiç şikayetim yok, emin ellerdeyim. Arkadaşlarımı seviyorum, iyiki varsınız...

7 yorum:

Adsız dedi ki...

bu şekilde teşir edilmek hiç hoş deiillll!
şaka tabiiki...ewet burası çok soğuk ama seni yüksek sesli müzikle ayık tutmaya çalışmadım kendimi ayık tutmaya çalışıyodum...ayrıca dürtmedim üzerini örtmeye çalışıyodum!!!!
yinede teşekkürler arkadaşlık üzerine yaptığın yorumdan dolayı...(üzerime alınmalıyım heralde!) max içinde ekstradan teşekkür...

GaMeR dedi ki...

Ne dedim ben sana, gelince adını silerim madem istemiyorsun :)
Ama sen de gelip yazmışsın buraya adını ne olcak şimdi :p
Neyse ben düzelteyim de, aman kızmayın siz.. Zaten kimse okumuyor ki benim blogu.. :(

yvainethefallen dedi ki...

sen öyle san.

GaMeR dedi ki...

:)
Uf ya sizi nasıl unuturum ki, sayenizde devam ediyor bu blog biliyorsunuz.. Ben okuldan kimse okumuyor diye düzelteyim bari, kabul ederseniz.. :)

yvainethefallen dedi ki...

kimsenin okumasına gerek yok ki... biz bu işe başladığımızda inler cinler top oynardı...

Adsız dedi ki...

A = Aslı.. Başka gizli kod ismi var mı, onları da öğrenelim yavaş yavaş :)

Neyse ki düzeltmişsin okuldan kimse okumuyor diye, o konuda yorum yapmama gerek kalmadı. Neyse üsttekine de yorum eklemeyeyim artı olarak, geçmiş olsun dileklerimizi buradan yollayalım.

GaMeR dedi ki...

Ahaha ne deşifre ediyorsun yahu milleti :)
Teşekkür ederim ama daha kötüye gideceğim gibi görünüyor şimdiki durum. Bellaya'da söyledim bugün zaten sorun kimsenin okuyup okumaması değil... Aslı kızdı adını yazdım diye, seni tanıyan kimse okumuyor ki buraları demek istemiştim ama iyice büyüdü olay :)
Neyse kapatalım konuyu, Aslı gözümü oyacak bak iki harf sildirdin bana, nerelere vardı durum.. :)