30 Kasım 2005

0

Call of Cthulhu & Zormuş..

Büyüdüğüm filan yalanmış :) Aşağıdakileri yazdıktan sonra zırıldayıp durdum bi saat boyunca. Neyse önemli değil, ben de en son geçen gün bozduğum oyunuma geri döndüm. Uf şu sipariş bir an önce yola çıkıp gelsede, birşeyler okusam bari.Bu akşam kardeşle Call of the Cthulhu'yu izledik, kitabından daha iyi olmuş. ( En azından daha anlaşılır :) ) Yarım bırakmıştım ben Lovecraft kitaplarından birini, ama hangisini hatırlamıyorum bile, sanırım hepsini tekrar okumam gerekecek ohoo koli beklemeye gerek kalmadı birden.. :)
Film bir kere kısa, 48 dakika gibi birşey. Geçen yaz çekilmiş, yeni film olmasına rağmen eski filmler gibi çekilmiş yani siyah beyaz ve dialog yok. Sadece müzik var, dialoglar ekrana yazı şeklinde geliyor. Dvd'sinde Türkçe desteği de var ve çok güzel tam denk getirmişler Türkçe yazıları tam ekrana, sanki film Türkçe özel hazırlanmış gibi duruyor.

The Movies'e gelince, hmm onu da ayrı bir post yazayımda ileride başlıktan kolayca bulunsun bari, tam bir anlatım olmayacak ama hemen tepede bulabilirsiniz.

0 yorum: